4. ROČNÍK MEDZINÁRODNÉHO FLORBALOVÉHO TURNAJA

Termín: 5.7.2019 – 7.7.2019 (piatok - nedeľa)

muži (6 tímov)
ženy (4 tímy)

Prize money: 500 € (muži)

Registrácia:

Družstvá sa registrujú prostredníctvom on-line formulára na web stránke www.hrajflorbal.sk, registrácia je platná až po zaplatení registračného poplatku. Celkový počet družstiev v príslušnej kategórii je obmedzený. Po vyplnení registračného formulára bude na zadanú e-mailovú adresu odoslaný e-mail s potrebnými informáciami a údajmi o platbe.

Rozhodcovia: Zápasy budú viesť licencovaní rozhodcovia

Hrací čas:

2x15 min. hrubý čas, posledné tri minúty druhého polčasu čistý čas. Prestávka medzi polčasom je 3 minúty. Time-out je povolený v trvaní 30 sekúnd.

Miesto konania:

Mestská športová hala Partizánske, Februárová ul. č. 1082/11

Rozmery hracej plochy: 40 x 20 m, počet hráčov: 5 + 1, povrch: parkety

Rozpis turnaja:

Rozpis turnaja bude zverejnený na stránke turnaja pred jeho začiatkom.

Ocenenia:

Pre najlepšie tri družstvá v každej kategórii sú pripravené poháre, medaile, diplomy. Pre víťaza je zároveň v kategórii mužov hlavnou výhrou finančná odmena 500 €. Odovzdané budú aj individuálne ocenenia pra najlepšieho brankára / brankárku, najlepšieho strelca / strelkyňu a  najlepšieho hráča / hráčku.

Predzápasová príprava:

Rozcvičenie sa pred zápasom bude primárne prebiehať mimo hracej plochy a v priľahlých priestoroch športovej haly. Čas do začiatku zápasu môžu tímy využiť na krátke rozchytanie brankárov priamo na hracej ploche.

Šatne:

Vzhľadom na obmedzený počet šatní budú šatne v halách využívané len ako prechodné, na nutné prípravy pred zápasmi tak, aby boli k dispozícii pre ďalšie družstvo. Osobné veci je nutné si zobrať so sebou. Organizátor neručí za prípadné straty osobných vecí v priebehu celého turnaja.

Poistenie hráčov:

Účastníci turnaja štartujú na vlastnú zodpovednosť a nebezpečenstvo. Usporiadateľ nie je zodpovedný za akékoľvek zranenie v priebehu turnaja. Počas celého turnaja bude v športovej hale prítomná zdravotná služba.